Kolem našich prodejen je spousta krásných míst a zajímavých příběhů.

Tak rychle nakupte a vyražte na výlet!

2. díl: Pálavou ku zdraví!

Laďa a Luďa vědí, že na zdraví se myslet musí! Jako jeden muž se proto opírají do pedálů a vydávají se pokořit pálavské kopce.

Stoupák za stoupákem a pot za potem, objevují krásy historického Mikulova, zámku v Lednici i osamocených zřícenin hradů.

Jenže ani se sportem se to nesmí přehánět. Proč si tedy neodpočinout u sklenky vína? Ostatně se řeklo, Pálavou ku zdraví.

Tak na zdraví!


Navštivte stejná místa
jako Laďa a Luďa!

...

Dívčí hrady

Z Dolních Věstonic se vydejte po červené trase a u ukazatelů zamiřte vpravo k lesní cestě. Stoupák, co? Ale stojí za to! Na jeho konci vás totiž čeká výhled na celou Pálavu i Nové Mlýny, obklopující zříceninu hradu.

...

Lednice

Nechte se unést krásou reprezentačních sálů i soukromých ložnic lednického zámku. Zjistěte, jaké rostliny se skrývají v exotickém skleníku a proč v hlubokých zahradách najdete maurský minaret.

...

Klentnice

Vyhládlo vám z cestování? Dobijte energii svačinkou z klentnického COOPu a vyražte po zelené trase směrem k Sirotčímu hradu. Objevte opuštěná zákoutí i temnou historií, která hrad provází.

...

Mikulov

Vystoupejte klikatými uličkami k baroknímu zámku a přes zahrady dojděte až na historické náměstí. Nadchne vás Dietrichsteinská hrobka i pohled na Svatý kopeček. Připravte foťáky a vyšlápněte si pro nezapomenutelný výhled na Mikulov!

...

Nádrže Nové mlýny

Projděte se kolem vody a se sklenkou vína si vychutnejte pohled na zapadající slunce. Cítíte tu pohodu?

Podívejte se na další cesty Ladi a Ludi